wtorek, 9 grudnia 2014

Bloga czas zacząć!

Witajcie! Nazywam się Kasia i mam obecnie 13 lat. Bloga założyłam, ponieważ była to moja praca domowa.  Mój blog będzie o tym, że będę recenzować filmu/książki. Nie jest to dosyć łatwa sprawa, ale podejmuję się zadania. Liczę na waszą pomoc.

Obecnie wyglądam tak.


Dodaj napis


2 komentarze:

  1. Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga i muszę przyznać, że jesteś bardzo ładną dziewczyną! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń