Rodziny się spotykają i próbują to wszystko wyjaśnić, ale już nic nie będzie takie same jak było. Szczerze muszę przyznać, że ciężko mi opisać ten film, bo jest do duży dramat. Wydaję mi się, że film na pewno wywoła na was duże wrażenie zachowania jednej z sióstr. Powiem wam, że bliźniaczki mają bardzo dobre ze sobą relację, ale niestety do czasu. Lecz szybko zobaczą, że nowe życie ma pozornie słodki smak, ale czy warte odkrycia prawdy? Czy obu rodzinom uda się wyjść zwycięsko z tej próby jaką przygotował im los?
Przepraszam was, że tak dosyć krótko, ale nie wiem czy nie mogę dobrać słów czy po prostu ciężko mi opowiedzieć ten film, ponieważ bardzo dużo się w nim dzieje. Jak wspomniałam wcześniej jest to duży dramat, ale jak dla mnie jest warty obejrzenia. :)
Przygotowałam dla was parę zdjęć, które może was zaciekawią.
"To nie maiło prawa się zdarzyć"


















