sobota, 13 grudnia 2014

Recenzja filmu "Gwiazd naszych wina"

Witam was bardzo serdecznie. W dzisiejszym poście zamierzam wam opowiedzieć moje wrażenia po obejrzeniu  filmu "Gwiazd naszych wina." Osobiście film mi się bardzo spodobał. Muszę przyznać, że były momenty, które doprowadziły mnie do łez oraz dały do myślenia. Bardzo dużo dzieje się w życiu głównej bohaterki Hazel Grace, która walczy z chorobą. Na swojej drodze spotyka chłopaka o imieniu Guess, który również walczy o swoje życie. Obydwoje szukają swojej drogi. Guess można powiedzieć, że jest pewny siebie, bardzo chce, aby ludzie po śmierci zapamiętali go. Chce, aby pisano o nim w gazetach. Natomiast Hazel żyje swoją ulubioną książką "Cios udręki". Ma tam swoje ulubione cytaty, fragmenty. Bardzo lubi pisarza, który według niej, napisał najlepszą książkę. Obydwoje dążą do celu, spotykają się z pisarzem, gdzie przeżywają duże zaskoczenie. Po powrocie do domu Guess ma bardzo silne przerzuty. Jest z nim bardzo źle. Hazel przyjmuje to do wiadomości, choć była pewna, że to ona pierwsza pójdzie tam.Wszytko potoczyło się jednak inaczej...

Streściłam wam po trochu fabułę. Uważam, że jest to film/książka dla nastolatek, osób w moim wieku. :) Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z filmem "Gwiazd naszych wina", to bardzo serdecznie wam polecam. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wybrałam różne obrazki/cytaty, które zamierzam wam pokazać. Książkę jest dostępna w księgarniach myślę, że bez problemu ją znajdziecie, co do filmu ja oglądałam na zalukaj.pl, ale na YouTube też widziałam.






 









Jeśli jesteś osobą, która już przeczytała lub oglądnęła film, chętnie posłucham Twojej recenzji, zapraszam do komentowania.

7 komentarzy:

  1. Fajna notka, zapraszam do mnie :]

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z toba ja czytałam ksiażke i obejrzałam film, jest cudwony zapraszam do siebie :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zastanawiam się czy również nie przeczytam książki. Z chęcią odwiedzę Ciebie. :)

      Usuń
  3. ja jeszcze nie czytałam ani nie oglądałam tego filmu, ale zachęciłaś mnie i chętnie to zrobię :))
    http://oneofthebillion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja kupiłam siostrze tą książkę na urodziny a sama na razie oglądałam tylko film ale jest przepiękny :)
    Dzięki za odwiedziny u mnie i zapraszam częściej!
    www.camesss.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń