Ten film należy do moich ulubionych. Mówi nam, że marzenia są ważne, ale jak mamy cieszyć się marzeniami skoro jesteśmy sami jak palec? Film skrywa pewną zagadkę dlaczego Donna nie zdała za pierwszym razem? Podpowiem wam, że przyjaźń czasem zwodzi... Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam was do oglądnięcia filmu. :)
niedziela, 21 grudnia 2014
Recenzja filmu "Szkoła stewardes"
Witam moich kochanych czytelników. W dzisiejszym poście mam zamiar zrecenzować wam film "Szkoła stewardes." Jak sama nazwa podpowiada jest to film o szkole. Główną bohaterką jest Donna Jensen. Jej marzeniem jest zacząć pracę jako stewardessa i podróżować po całym świecie. Najbardziej marzył jej się New Jork i Paryż. Donna postanawia dążyć za swoimi marzeniami i razem ze swoją przyjaciółką zdają test do szkoły. Jednak mimo dużych przygotowań Donny do testu coś idzie nie tak. Dostaje się na najgorsze linie lotnicze co ku jej zaskoczeniu wydaję się wielką pomyłką, ponieważ Donna była najlepsza ze swojej grupy, bardzo dużo się uczyła więc test to miał być tylko mały wstęp do wielkiej kariery. Ted był jej chłopakiem w ukryciu cieszył się, że jego miłość zostaje z nim, ale liczył się też z tym, że Donna nie odpuści i za rok ponownie będzie zdawać test, który okaże się spełnieniem jej marzeń. Główna bohaterka opuszcza swego chłopaka i rusza w pogoń za marzeniami. Lecz powoli zaczyna rozumieć, że jej marzenia, szczęście były tam gdzie była jej miłość...
Ten film należy do moich ulubionych. Mówi nam, że marzenia są ważne, ale jak mamy cieszyć się marzeniami skoro jesteśmy sami jak palec? Film skrywa pewną zagadkę dlaczego Donna nie zdała za pierwszym razem? Podpowiem wam, że przyjaźń czasem zwodzi... Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam was do oglądnięcia filmu. :)
Ten film należy do moich ulubionych. Mówi nam, że marzenia są ważne, ale jak mamy cieszyć się marzeniami skoro jesteśmy sami jak palec? Film skrywa pewną zagadkę dlaczego Donna nie zdała za pierwszym razem? Podpowiem wam, że przyjaźń czasem zwodzi... Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam was do oglądnięcia filmu. :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Już wiem co będę robić dziś wieczorem! Dobra recenzja :)
OdpowiedzUsuńDziękuję. :)
UsuńHmmm.. Zaciekawiłaś mnie. :D Pewnie za niedługo obejrzę!
OdpowiedzUsuńmagnuswife.blogspot.com
Naprawdę warto! :)
UsuńNie oglądałam filmu, ale po przeczytaniu recenzji mam ochotę zrobić popcorn i właczyć film : D
OdpowiedzUsuńFajny blog spodobał mi się wpis o GWN - Gwiazd Naszych wina. Czytałam ksiżkę i łzy leciały mi :D
Dziękuję serdecznie za miłe słowa. Pozdrawiam :*
Usuń