czwartek, 18 grudnia 2014

Recenzja filmu "Kraina lodu"

Witam was wszystkich. Dziś mam ochotę opowiedzieć wam o filmie."Kraina lodu." Należy do filmów animowanych. Elsa jest starszą córką króla i królowej Arendelle, która posiada moc tworzenia lodu i śniegu. Jako dziecko była bardzo zżyta z młodszą siostrą, Anną- bawiły się razem wykorzystując moc Elsy. Jednak pewnego razu Elsa przypadkowo trafiła siostrzyczkę swoim zaklęciem. Anna straciła przytomność, a pasmo jej włosów zmieniło kolor na jaśniejszy. Przerażeni rodzice zabrali dziewczynki do Króla Trolli, który uratował Annie życie i usunął wspomnienie dotyczące magicznych mocy Elsy. Król i królowa postanowili odizolować Elsę od świata zewnętrznego i jej siostry, dopóki nie nauczy się kontrolować swoich mocy. Dali jej też rękawiczki, by nie zamrażała wszystkiego poprzez dotyk. Od tej pory siostry straciły ze sobą kontakt. Pozbawiona wspomnień Anna nie rozumiała dlaczego tak się stało i wiele razy starała się porozmawiać z swoją siostrą, lecz bezskutecznie. Elsa pewnego dania ucieka, a Anna będzie próbowała  ją odnaleźć. Chociaż nie było to takie łatwe...

Moim zdaniem jest to jedn z najlepszych filmów Disney'a. Jest on bardzo uczuciowy. Uważam, że nie ma on granic wiekowych, jest on dla każdego. Na zimowe wieczory jest on bardzo dobry:)











Mój drogi czytelniku co Ty sądzisz na temat filmu? 
Zapraszam do komentwoania. :)

8 komentarzy:

  1. oja uwielbiam ten film jest cudowny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super recenzja chwilę,przed tym zastanawiałam się czy jutro nie oglądnąć tej bajki i twoja recenzja mnie przekonała,bajka zapowiada się super a twója recenzja zachęca i człowiek chciałby od razu oglądać:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten film jest super ! Recenzja zresztą też :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Olaf najlepszy! Hahaha!

    magnuswife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń